Orta segmente yeni oyuncu; Motorola One Vision

Orta segmente yeni oyuncu; Motorola One Vision

Orta segmente yeni oyuncu; Motorola One Vision

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Motorola, şu arala yeni bir model üzerine yoğunlaşmış durumda. Teknoloji gündemini az çok yakından takip edenlerin de hatırlayacağı üzere, Motorola’nın orta segmentteki yeni modeli geçtiğimiz günlerde Geekbench’te ortaya çıkmıştı. Performans testinde Exynos 9610 yonga seti ve 6GB RAM ile görünen telefonun özellikleri netlik kazandı.

Motorola’nın orta segmentteki yeni modeli delikli ekran tasarımına sahip. Gücünü Samsung tarafından üretilen Exynos 9610 yonga setinden alan telefon sistemini 6GB RAM’le destekliyor. Dileyenler için telefonun 3GB ve 4GB RAM’e sahip versiyonları da bulunacak. Elbette seçeceğiniz RAM miktarı, fiyatı da direkt olarak etkileyecek.

Dahili depolama tarafında 32GB, 64GB ve 128GB’lık 3 farklı versiyonla gelecek olan telefon 3500 mAh kapasitesine sahip ortalama bir bataryadan beslenecek.
2520 x 1080 px çözünürlüğünde 6.2 inçlik hayli geniş bir ekrana sahip olan modelin ekran en boy oranı ise 21:9 olarak belirlenmiş. Yani Motorola One Vision, dar, uzun bir ekrana sahip olacak.

Arka tarafında dikey olarak konumlandırılmış 48MP + 12MP’lik çift ana kamera modülü yer alan telefonun hayli geniş bir pazarda satışa sunulması bekleniyor. Muhtemelen bu pazarlar arasında Türkiye yer almayacaktır.

Bu iş yerinde izin 3 ay!

Victoria’s Secret’ın yeni meleği

Jelena Karleusa’nın acı günü